yurtici1Şehirler arası evden eve nakliyat güven ve tecrübe işidir. Özçelik Taşımacılık bu durum için müşterilerini düşünerek ev ve ofis eşyalarınızı sigortalar. Ülkemizin hemen hemen her şehrine kadar evden eve nakliyat gerçekleştire bilmekteyiz.

Şehirler arası taşımacılık konusunda titizlikle çalıştığımız için sizin hiç bir endişe duymanıza gerek kalmaz. Şehirler arası evden eve nakliyat için mesafe uzunluğu nedeniyle eşyalar doğru paketlenmelidir. Özçelik Taşımacılık bu durum için müşteri memnuniyetini göz önüne alarak mobilya ve diğer eşyaları özenle paketleyip yerleştirmektedir. Mobilyalar özel olarak şuan ki oturduğunuz evinizden demonte edilir. Taşınacağınız evin odasında ise tekrar montajı yapılır.

Türkiye’deki evden eve nakliyat yaptığımız iller şunlardır. Balıkesir, Muğla, Afyon, Yozgat, Sivas, Erzurum, Ağrı, Tunceli, Mardin, Malatya, Diyarbakır, Uşak, Van, Zonguldak, Kahraman Maraş, Karaman, Artvin, Trabzon, Samsun, Ordu, Çanakkale, İstanbul, İzmir, Sakarya, Antalya, Aydın, İzmit ve daha bir çok şehre şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Ülkemizdeki hemen hemen her şehre sevkiyatlar gerçekleştirmekteyiz.

Eşyalarınızın tümü Özçelik Taşımacılık ve sigorta güvencesi altındadır. Özçelik Taşımacılık geniş ve tecrübeli kadrosu ile en iyi ve en kaliteli bir şekilde sizlere hizmet vermektedir.